Firma

 

BIEL - FLAG

Flagi, Bandery, Reklamy Sp. z o.o. jest firmą plasująca swoją działalność w segmencie rynku zajmowanym przez usługi reklamowe i promocyjne. Wieloletnie doświadczenie naszej wysokokwalifikowanej kadry pracowników, nowoczesne technologie druku, stale modernizowany park maszynowy oraz najwyższej jakości tkaniny i barwniki - sprawdzające się w najbardziej ekstremalnych warunkach ekspozycji - gwarantują naszym nawet najbardziej wymagającym klientom satysfakcje z otrzymania produktu w pełni odpowiadającego ich oczekiwaniom.

 

Flagi producent


Flaga to produkt wymagający odpowiedniego podejścia. Nie jest to zwykły skrawek zadrukowanego materiału. Flaga pełni funkcje reprezentacyjne, dodaje powagi i prestiżu każdemu miejscu, w którym jest zawieszona.

Park maszynowy

Jakość nie istnieje bez doświadczenia. Jako wieloletni producent flag, wiemy o tym bardzo dobrze. Aby zapewnić naszym klientom wysoką klasę wykonania, nasi pracownicy muszą nadążać za nowymi technologiami, które pozwalają na coraz lepsze i dokładniejsze odwzorowanie barw i wzorów na fladze. Dysponujemy parkiem maszynowym, które stale unowocześniamy, by ustawicznie podnosić poziom naszych usług. Dzięki temu nasze flagi posiadają wysoką odporność na wodę oraz promienie słoneczne, a także można je wielokrotnie prać bez utraty jakości kolorów.

Ciągle szukamy nowych rozwiązań - takich jak rewolucyjna dzianina MESH, która dzięki swojej dziurkowanej strukturze pozwala na tworzenie odpornych na bardzo silne wiatry winderów.

W swoim asortymencie posiadamy wiele rodzajów flag: państwowe, europejskie, religijne. Sporą popularnością cieszą się flagi firmowe, które wykonujemy według projektu klienta. Oprócz flag oferujemy wszelkie akcesoria pozwalające na umieszczenie flagi w wybranym miejscu – maszty, stojaki i uchwyty. Inną kategorią naszych produktów są windery, czyli przenośnie zestawy występujące jako tzw. skrzydła reklamowe lub "łzy", które spotkać można na plażach, targach i podczas rozmaitych imprez plenerowych. Jesteśmy producentem flag, który daje swoim klientom kompleksową obsługę.

Dbając o potrzeby naszych klientów, wykonujemy także flagi na specjalne zamówienie. Klient swobodnie może określić kształt i wymiar flagi, którą chce zamówić. Flagi wykonujemy na materiałach certyfikowanych, bardzo trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne. Druk cyfrowy pozwala nam natomiast uzyskać żywe i doskonale odwzorowane kolory. W przygotowaniu projektu pod indywidualne potrzeby klienta, pomagają wykrojniki, które udostępniamy drogą mailową. Flagi na zamówienie tworzymy na podstawie przesłanego projektu, ale to nie wszystko. Służymy również pomocą przy tworzeniu konceptu graficznego. Jeśli nie mają Państwo gotowego projektu, nasz dział graficzny przygotuje kilka wersji projektu flagi, korzystając z podesłanych przez Państwa materiałów (logo, fotografie, slogany itp.).