Flagi na zamówienie

Flagi państwowe eksponowane są podczas ważnych międzynarodowych wydarzeń oraz uroczystości, ale tak naprawdę towarzyszą nam na co dzień - widzimy je na budynkach urzędów, instytucji państwowych oraz w siedzibach organizacji użytku publicznego, dekorujemy nimi samochody podczas ważnych wydarzeń sportowych. Coraz częściej flagi zaczęły być wykorzystywane w promocji firm. Tak – flaga może być także... reklamą! Biorąc pod uwagę ten trend, jednym z aspektów naszej działalności są flagi na zamówienie.

Twoja flaga na zamówienie

Nasze flagi na zamówienie charakteryzują się doskonałą jakością. To bardzo ważne, ponieważ flagi są przedmiotami specjalnego użytku - jako symbole państwowe oraz biznesowe wywieszane na zewnątrz, muszą być odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, wiatr czy temperatura. Flaga od zawsze była związana z afirmacją tożsamości. Jest też przedmiotem prestiżowym. Wierzymy, że każdej fladze, bez względu na jej rodzaj, należy się szacunek. Dlatego też zawsze dbamy o to, by były one w pełni zgodne z obowiązującymi standardami lub dostarczonym projektem - zarówno pod względem kolorystyki, jak i tonacji barw oraz innych elementów wizualnych.

Flagi na zamówienie - najpopularniejsze rodzaje

Dzięki zaawansowanym możliwościom technologicznym w kontekście produkcji nośników reklamy mogą mieć one zróżnicowany charakter. Ważne jest, by były dobrze dopasowane do konkretnej firmy. Jeśli ma ona swoją siedzibę w trudno widocznym miejscu, rozwiązaniem problemu z niedostateczną rozpoznawalnością marki oraz punktu jest wykonanie reklamowej flagi na zamówienie i umieszczenie jej np. na ogrodzeniu czy maszcie znajdującym się na obszarze, na którym funkcjonuje przedsiębiorstwo.

Przygotowujemy również tego typu produkty wykorzystywane na imprezach sportowych. Motywy kibicowskie naniesione na sporych rozmiarów materiał to dobry sposób na wspieranie ulubionych zawodników czy danego klubu. Flagi na zamówienie wykonujemy też dla placówek edukacyjnych czy instytucji publicznych. Dzięki sporym możliwościom w zakresie wykonania nadruku jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty – grafiki zawierające dużo detali są odtwarzane na materiale w sposób precyzyjny.

Jakie mocowania mogą mieć flagi na zamówienie?

W celu odpowiedniego eksponowania wykonanej na zamówienie flagi należy ją prezentować w taki sposób, by w całości była dobrze widoczna dla odbiorców. Z tego względu istotną kwestią jest rodzaj mocowania. Jeżeli miejscem zawieszenia będzie np. ogrodzenie, odpowiednim rozwiązaniem będą sznurki lub pętelki. Możliwe jest też umieszczenie w materiale specjalnych metalowych oczek, które również służą do przytwierdzania flagi na zamówienie do konkretnej powierzchni – przewleka się przez nie linki czy opaski zaciskowe.

W jej bocznej części jesteśmy w stanie przygotować także tunel na kij. Materiał przeszyty w charakterystyczny sposób sprawia, że flaga na zamówienie może być z powodzeniem zamocowana na maszcie czy drzewcu. Takie wykończenie sprawdza się też przy wspomnianym już zawieszaniu na płotach – np. za pomocą przeprowadzonego przez środek tunelu sznurka. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Pomożemy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania do konkretnych zastosowań.

Flagi państwowe

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Używamy najlepszej jakości szwajcarskich tuszy oraz dzianin renomowanych firm: angielskiej Heathcoat Fabrics oraz polskich – Miranda i Camela.

Wykonujemy je w taki sposób, by kolory i elementy na nich widoczne nie spierały się i nie blakły. Nadruki, które oferujemy wykonując flagi na zamówienie, są bardzo wyraźne z obu stron tkaniny oraz odporne na czynniki atmosferyczne. Dzięki temu nasi klienci otrzymują produkt, z którego będą mogli długo korzystać. Może on pełnić także funkcję nośnika reklamy. Umieszczony na ogrodzeniu posesji, na której znajduje się siedziba firmy, będzie przyciągać uwagę i zwiększać rozpoznawalność marki. Flaga na zamówienie do takiego zastosowania musi być jednak wytrzymała – wykonane przez nas nadruki w wysokiej jakości znacząco ograniczają proces starzenia materiału pod wpływem np. wilgoci czy promieniowania UV.

Wymiary flagi oraz jej wykończenie tworzymy w oparciu o ustalenia z klientem – wedle jego wytycznych. Flagi na zamówienie mogą posiadać dowolny rozmiar, kolorystykę czy konfekcję. Nasza szeroka oferta obejmuje też wiele gotowych już produktów tego typu. Są to modele z najpopularniejszymi wzorami i kolorami, do których zaliczają się symbole konkretnych miast czy powiatów, a także motywy związane z istotnymi w kontekście historycznym wydarzeniami z kraju i świata. Każda zaprezentowana w asortymencie flaga na zamówienie może zostać spersonalizowana pod kątem dodatkowych elementów graficznych, rodzaju mocowania i wymiarów. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów na temat indywidualnych preferencji co do specyfikacji produktu.

W przypadku zamówienia flag, do przesyłki dodajemy gratis maseczki ochronne.